KONST / Litografier / Färglitografi 15565068
nr 1556 5068
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad. Numrerad 201/210. Färglitografi, bildmått: 59x88 cm, yttermått inklusive ram: 73x102 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 19:54:36
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr